Трав’яний збір «Жіноче здоров'я».
Склад: борова матка, меліса, материнка, деревій, волошка, аронія, малина
Борова матка має протизапальну і протимікробну дію,а також володіє протипухлинним ефектом. Трава цієї рослини має знеболювальний ефект. Серед основних переваг її застосування виділяється здатність зміцнювати імунітет. Борова трава є природним засобом для підвищення функціональної активності матки та яєчників.
Меліса має заспокійливу, спазмолітичну дію, виявляє легку снодійну дію. Застосовується як ефективний седативний засіб. Її призначають при станах загального нервового збудження, істерії, вегето – судинній дистонії, порушеннях сну (безсоння, раннє пробудження), при мігрені, невралгіях.
Материнка володіє безліччю корисних характеристик. Особливо корисна материнка для жінок, адже вона допомагає їм позбутися від багатьох «жіночих» захворювань. Вона займає лідируючі позиції за змістом в її складі фітоестрогену. Фітоестроген унікальний тим, що за своєю будовою і дії він схожий з природними жіночими гормонами. Він забезпечує жінкам добре самопочуття і приводить в норму порушений менструальний цикл
Деревій. Корисні властивості деревію поширюються на багато проблем зі здоров’ям, але особливо він славиться своїми здібностями зупиняти будь-які кровотечі. Відвар з трави деревію використовують для підвищення згортання крові, що допомагає якнайшвидшому загоєнню ран; як протимікробну дію застосовується для позбавлення від бактеріальних інфекцій. Також деревій має здатність каротінатрансформіроваться в вітамін А покращує зір і позитивно впливає на ріст і стан волосся з нігтями. Зміцненням імунітету «займається» вітамін С в складі трави; рослина має протизапальну й антисептичну ефектами, що дозволяє його застосовувати при опіках і деяких шкірних хворобах; лікувальні властивості трави деревію поширюються і на підвищення кількості молока в період лактації; завдяки потогінну дію рослина показано для нормалізації температури тіла при гарячкових станах; шлунок і вся травна система теж отримує багато позитивного від прийому деревію, особливо при таких захворюваннях, як гастрити коліт. Якщо вам необхідно позбутися від зайвих кілограмів, то рослина і в цьому допоможе завдяки прискоренню обміну речовин.
Цвіт волошки є природними антиоксидантами. Вони мають заспокійливі властивості, уповільнюють процеси старіння та підвищують імунітет. Тканини рослини містять аскорбінову кислоту, дубильні речовини, глікозиди, смоли, жирні олії, каротин. Макроелементи: калій, кальцій, залізо, магній. Мікроелементи: мідь, цинк, нікель, алюміній, селен, бор.
Аронія. Завдяки своєму багатому складу аронія чорноплідна має широкий спектр корисного впливу на організм. Зокрема, вживання чаїв з цією ягодою підвищує секрецію шлункового соку, регулює роботу шлунково-кишкового тракту, має кровоспинний ефект, а також підвищує рівень згортання крові; нормалізує роботу серця за рахунок поліпшення кровопостачання і тонусу м'язів; знижує артеріальний тиск; тонізує організм, знімає втому; виводить шлаки, патогенних організмів, важких металів, знижує рівень холестерину; посилює захисні сили організму по відношенню до вірусів і бактерій, а також при променевому впливі.
Ягоди малини мають аскорбінову кислоту, пурини, пектини, антоціани, дубильні речовини, катехіни. Склад плодів містить: спирти – фенілетиловий, винний; насичені жирні кислоти; біофлавоноїди; азотисті речовини; рибофлавін; тіамін; фруктоза; сахароза; глюкоза; цинк; фтор; молібден; мідь; марганець; кобальт; залізо; бор; йод; селен. Чай з малиною корисний завдяки своїм лікувальним властивостям. Цей напій допомагає функціонуванню нервової системи; завдяки флавоноїдам зупиняється швидкий ріст грибків, бактерій; підвищує апетит; активізує обмін жирних кислот, стимулює вироблення білків – у складі корисні мікроелементи кобальт, мідь; покращує травлення при підвищеній кислотності; нормалізує кровотворення – містить залізо, фолієву кислоту.
- Ціна: 100 ₴